قیمت پنجره دوجداره ویستا بست

32

پنجره دوجداره ویستا بست یکی از برند های مرغوف در زمینه  پنجره دو جداره  یو پی وی سی می باشد که در بازار میتواند گفت بعد از پنجره دوجداره وین تک دارای طرفداران بسیار می باشد قیمت پنجر ه دوجداره ویستا بست  مناسب می باشد در کنار قیمت مناسب پنجره دوجداره ویستا بست میتوان به  کیفیت آن اشاره  کرده کیفیت این نوع از پنجره دوجداره بسیار مطلئب می باشد اگر به دنبال یک پنجره دو جداره  که دارای کیفیت بالا و همچنین قیمت مناسب می باشد هستید پنجره دوجداره ویستا بست دارای کیفیت بسیار مطلوبی می باشد این برند به  دلیل استفاده از پروفیل ویستا بست به  پنجره دوجداره  ویستا بست معروف شده است.

پنجره دوجداره ویستا بست
پنجره دوجداره ویستا بست

شرکت ویستا بست در سال 1383 کار خود را شروع کرده است این شرکت بلافاصله پله های ترقی را طی کرده است و توانسته است بعد از گذر چند سال یعنی در سال 1368 شروع به  تولید انبوع پروفیل درب و پنجره دوجداره نماید. این شرکت یکی از شرکت های داخلی نمی باشد که به عنوان اولین شرکت که توسط شرکت رال آلمان مفتخر به دریافت گواهینامه د خود را معرفی کند تولید پروفیل های مختلف برای پنجره دو جداره از موفقیت های شرکت ویستا بست می باشد لازم به ذکر می باشد این شرکت در تولید پروفیل های پنجره دوجداره 5 محفظه ای و 6 محفظه ای در 7 رنگ فعالیت دارد و توانسته است در 13 خط تولید پروفیل پنجره دوجداره نیازهای داخلی را برطرف کند و علاوه بر آن صادرات خارجی نیز داشته باشد.

 

 

پنجره دوجداره ویستا بست
پنجره دوجداره ویستا بست

قیمت پنجره دوجداره ویستا بست مناسب می باشد

اگر به دنبال قیمت پنجره دوجداره به  صورت مناسب می باشد پنجره دوجداره ویستا بست می تواند یک انتخاب خوب باشید چرا که این شرکت به دلیل اینکه در داخل از ایران فعالیت میکند نسبت به  محصولات خارجی قیمت مناسبی دارد در صورت  نیاز به  پنجره دوجداره ویستا بست  شرکت پنجره دوجداره آماده ارائه این محصول می باشد در صورت نیاز با شماره های ما در تماس باشید.

 

 

انواع پروفیل پنجره دوجداره ویستا بست :

پروفیل سری3 محفظه ای : این نوع پروفیل دارای ضخامت بدنه 3 میلیمتری می باشد که به صورت استاندارد می باشد

پروفیل سری5 محفظه ای : این پروفیل با رعایت 3 میلیمتری وعرض 70 میلیمتری که دارد در اتلاف انرژِی نقش بسیار مهم دارد قیمت پنجره دوجداره ویستابست برای این برند بسیار مناسب بوده.

سری پروفیل کشویی :اگر نیازمند تهیه پنجره دوجداره کشویی هستید این پروفیل مناسب شما می باشد پروفیل پنجره دوجداره کشویی ویستا بست بسیار مناسب ساخت پنجره کشویی می باشد

 

قیمت پنجره دوجداره ویستا بست را با تماس با دفتر پنجره دوجداره میتوانید جویا شوید

 

 

پروفیل سه محفظه ای ویستا بست

 

 

پروفیل پنج محفظه ای ویستا بست

 

 

پروفیل کشویی ویستا بست

Comments are closed.