پنجره ارسی

39

پنجره ارسی یکی  دیگر از انواع پنجره های سنتی می باشد که به عنوان یک مدل از پنجره دوجداره مورد استفاده قرار میگیرد پنجره ارسی دارای تاریخچه قدیمی می باشد اما با گذشت زمان پنجره دوجداره upvc سرکار آماده و جایگزین این نوع از پنجره های شده است البته در برخیص از مکان ها میتوان از این گونه از پنجره های را مشاهده کرد مثلا ساختمان های قدیمی .

پنجره ارسی به جای اینکه روی یک پاشنه بچرخد مانند کرکره به بالا و پایین منتقل می شود و زمانی که جمع می شود در یم محفظه که برای نگهدارای آن قرار داده شده است قرار میگیرد ایم محفظه دو خاصیت را دارد اول اینکه باعث می شود پنجره در زمان جمع در داخل آن قرار گرفته و ضربه نخورد دوم اینکه در هنگام جمع پنجره ارسی حداقل فضا را اشغال میکند.

پنجره ارسی

پنجره ارسی به صورت یک پنجره بزرگ ساخته می شود دلیل این هم این بوده است که به جای اینکه  چندین پنجره را در داخل یک اتاق ایجا کنند از یک پنجره برای جایگزین این ها استفاده میکرددند پنجره ارسی معمولا از شیشه های رنگی اتفاده می کرد و به همین دلیل دارای زیبایی خاصی بود در کنار شیشه های رنگی یک سری دیگر از فاکتورهای مانند انتخاب چوب نیز نمای این نوع از پنجره ها را به شدت زیبا میکرد .

در برخی از مواقع از این پنجره های به عنوان یک اسپلت جداکننده استفاده می شد هدف از این کار این بود در موارد مورد نیاز این پنجره باز می شود و فضا را دوچندان مکرد چرا که این فضا فضای به دست آمده از دو اتاق می باشد و از پنجره ارسی به عنوان یک جسم تقسیم کننده اتاق ها استفاده می شد.

به طور کلی می توان گفت مزیت های پنجره دوجداره ارسی به شرح زیر می باشد :

انتقال نور مناسب : این پنجره های از لحاظ عبور و ارائه نور خورشید یا نور بیرونی به داخل ساختمان بسیار مناسب بودهند

دارای زیبایی بسیار بالایی می باشند : چه از لحاظ ساختار ،چه از لحاظ رنگ شیشه و همچنین نوع رنگ چوب بسیار زیبا می باشند.

دارای عمر بسیار بالایی بودند : البته نمیتوان آنها را با پنجره یو پی وی سی مقایسه کرد اما این پنجره های نیز از لحاظ عمر بسیار مناسب بودند.

گروه پنجره دوجداره آماده ارائه پنجره دوجداره ارسی یو پی وی سی با قیمت بسیار مناسب می باشد این گروه با دارای بودن افرد با تجربه اماده است انواع پنجره دوجداره یو پی وی سی را به صورت بسیار زیبا پیاده سازی کند شما میتواند در انتخاب نوع پروفیل پنجره سهیم باشید این دفتر از پروفیل پنجره دوجداره ویستا بست و پروفیل پنجره دوجداره وینتک برای ساخت پنجره استفاده می نماید برای دسترسی به لیست قیمت پنجره دوجداره یو پی وی سی به لینک مربوطه مراجعه فرمایید.

مشخصات پنجره دوجداره ارسی ساخته شده توسط این تیم :

استفاده از یراق آلات  برتر برای سایت پنجره همانند ویستابست

استفاده از یراق آلات آلمانی و ترک

ضمانت 5 ساله

استفاده از طرح های پنجره ارسی مختلف

قیمت پنجره دوجداره ارسی :

قیمت این پنجره به موارد زیادی بستگی دارد در صروتی که قصد خرید پنجره ارسی را دارید بهتر است با شماره های مندرج در وب سایت با ما در تماس باشید تا همکاران ما اطلاعات کامل در زمینه خرید این محصول را به همراه قیمت آن در اختیار شما قرار دهند

طرح های پنجره ارسی

پنجره ارسی طرح یک

پنجره دوجداره ارسی طرح دو

پنجره ارسی طرح 3

پنجره ارسی طرح 4

پنجره ارسی طرح 5

پنجره اسی طرح 6

پنجره ارسی طرح 7

پنجره ارسی طرح 8

Comments are closed.